Logo
9:00 - 18:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 120,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
Novinky
04.01.2022
ZÁSIELKOVŇA ZA 3,5 €
DORUČENIE DO VÝDAJNÉHO MIESTA Zaviedli sme pre Vás bezkonkurenčnú cenu prepravného pre zásielky v rámci siete Zásielkovňa - 3,5 EUR za balík bez dobi... čítať celé
01.01.2022
RENOVÁCIA DETSKEJ IZBY
TAPETY DO DETSKEJ IZBY ESPRIT KIDS Pre inšpiráciu sme pre vás pripravili popis renovácie detskej izby s tapetami Esprit Kids. Vyskúšali sme pre Vás p... čítať celé
28.12.2021
KOĽKO ROLÍ KÚPIŤ?
Poslednou dobou sa nám stáva čím ďalej častejšie, že zákazníci volajú a potrebujú dokúpiť ešte jednu alebo dve role tapiet. Radi Vášmu požiadavke vyjd... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

TAPETY DIMEX 2021 - SKLADOM

Vedieme skladom niekoľko stoviek motívov tapiet na stenu, ktoré odosielame čo najskôr od objednania tapiet skrz e-shop. Ku všetkým skladovým tapetám si môžete objednať aj vzorček za 2 €.

Tapety Dimex 2021

TAPETY NA STENU ATTRACTIVE

Vliesové tapety Attractive

EXTRAVAGANTNÉ TAPETY S KARLEM

Ponúkame prestížne tapety s motívmi, ktoré navrhoval sám Karl Lagerfeld.

Vliesové tapety Karl Lagerfeld

TAPETY FOUR SEASONS

Prírodné tapety na stenu v sebe zachytávajú štyri ročné obdobia. Vzácené tapety s plameniakmi sú unikátnym dizajnom, ktorý sa málo kedy vidí.

Tapety na stenu Four Seasons

 1. Úvod
 2. OBCHODNÉ PODMIENKY
 3. REKLAMÁCIA A ZÁRUKA

Prípadné reklamácie vybavíme v súlade s platnými právnymi predpismi.

Na všetok tovar sa vzťahuje zákonná záručná lehota 24 mesiacov, pokiaľ nie je pri výrobku uvedené inak.

Nárok na uplatnenie záruky môže zaniknúť, ak:

 • Výrobok bol poškodený pri preprave (Zjavné poškodenie tovaru alebo jeho obalu je treba ihneď riešiť s dopravcom. Zákazník nie je povinný takýto tovar od dopravcu prevziať a musí o zistenom poškodení neodkladne informovať predajcu).
 • Výrobok bol poškodený neodbornou inštaláciou alebo zaobchádzaním a obsluhou vykonávanou v rozpore s užívateľskou príručkou (pokiaľ u výrobku existuje).
 • Výrobok bol používaný v podmienkach, ktoré nezodpovedali parametrom a požiadavkám uvedeným v dokumentácii (pokiaľ u výrobku existuje).
 • Výrobok bol poškodený pôsobením živlov.
 • Výrobok bol poškodený nadmerným zaťažovaním alebo používaním v rozpore s podmienkami uvedenými v dokumentácii (pokiaľ u výrobku existuje).

Postup pri reklamácii:

1. Informujte nás o reklamácii telefonicky alebo e-mailom.
2. Tovar zašlite ako balík na našu adresu.
3. Do zásielky uveďte dôvod reklamácie a priložte kópiu daňového dokladu.

Vašu reklamáciu vybavíme čo najrýchlejšie, najneskôr však do 30 dní od jej vzniku.

Odstúpenie od zmluvy:

Kupujúci máprávoodstúpiťodkúpnejzmluvydo14dníodprevzatia tovaru.

Ak sa tak rozhodne, musí:

 • túto skutočnosťoznámiťpredajcoviapoužitímformulára na odstúpenieodkúpnejzmluvy, ďalejmôžekupujúcikontaktovať predajcue-mailom, telefonicky alebolistom.
 • nepoškodený tovar bez známok používania alebo opotrebovania, v pôvodnom obale poslať späť v uvedenej lehote.
 • po vrátení tovaru, predávajúci zákazníkovi vráti späť zodpovedajúcu čiastku za tovar vopred dohodnutým spôsobom. Vrátená suma je tiež s prepravným v plnej výške faktúry.

Predaj tovaru firmám alebo živnostníkom

Právonaodstúpenieodkúpnejzmluvy má podľazákonalenfyzickáosoba(neponikatel), spotrebiteľ. Zákonč. 250/2007oochranespotrebiteľadefinujespotrebiteľaako: "fyzickou osobu, ktorá pri uzatváraní a plnení spotrebiteľskej zmluvy  nekoná v rámci predmetu svojej podnikateľskej činnosti, zamestnania alebo povolania."

Akvobjednávkezákazníkuvediesvoje IČO, DIČaleboDPH, zanikámožnosťvrátiťtovar do14-tich dní, resp. nemožnoodkúpnejzmluvyodstúpiť.

Zrušenie objednávky zo strany zákazníka:

Kupujúciprávoobjednávkustornovaťkedykoľvekatododobyprevzatiazásielky. Akonáhle zákazníktovarprevezme, môžetovar do14-tich dnívrátiť. Zrušenie objednávky sa v takomto prípade vykonáva zaslaním e-mailu (info@tapety-fototapety.sk). "Kupujúci" môže zrušiť tiež len niektorú z položiek objednávky alebo objednávku stornovať celú.

V prípade, že platba za tovar už bola prevedená zálohovo na bankový účet a objednávka je zrušená ešte pred expedíciou tovaru, bude záloha prevedená späť na účet "Kupujúceho", odkiaľ zálohová platba "Predávajúcemu" prišla.

Pri platbe zálohovo, môže byť v prípade jednostranného zrušenia objednávky "Kupujúcim" vrátená znížená záloha s odpočítaním bankového poplatku, ktorý bol účtovaný bankou príjemcu platby, teda "Predávajúcemu". Poplatky budú v takom prípade odvodené podľa aktuálnych platných cenníkov banky príjemcu platby ("Predávajúceho") v okamihu zaplatenia zálohy.

Zrušenie objednávky zo strany prevádzkovateľa e-shopu
"Predávajúci" si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť a odstúpiť od zmluvy v týchto prípadoch:

 • Tovar sa už nevyrába alebo nedodáva,
 • Tovar je dlhodobo nedostupný,
 • Cena tovaru sa zvýšila o viac ako 10% alebo bola nesprávne stanovená
 • Bez udania dôvodov

V prípade, že táto situácia nastane, bude "Kupujúci" informovaný o tejto skutočnosti "Predávajúcim", a to buď e-mailom alebo telefonicky.

Neprevzala dobierka:

V prípade, že odoslaná objednávka nebude "Kupujúcim" vyzdvihnutá a riadne zaplatená, bude "Predávajúci" požadovať úhradu nákladov spojených so zaslaním objednávky a manipulačný poplatok v celkovej výške 15 EUR. "Kupujúci" v takom prípade obdrží od "Predávajúceho" podklady s údajmi potrebnými k uhradenie vzniknutých nákladov.

Reklamácie fototapiet na mieru

Z dôvodu, že sa jedná o vliesovú fototapetu zhotovenú výhradne pre vás - na zákazku podľa vlastného motívu a rozmeru, nie je možné tento tovar vrátit do 14-tich dní. Budú akceptované iba reklamácie z titulu tlačových odchýlok viditeľných zo vzdialenosti aspoň 2 metrov, ktoré neboli jednoznačne spôsobené dátami zaslanými od vás.

Fototapety, tapety na zeď, obklady na stenu. | Tapety na zeď jsou moderním doplňkem na stěnu. | Moderné tapety v niekoľkých štýloch a farbách. | Kvalitné tapety na stenu | Tapety na zeď, fototapety, samolepicí dekorace na stenu.
Prevádzkovateľ

Martin Prokůpek, tapety-fototapety.sk
Lutyňská 1523, PSČ: 735 14 Orlová,
IČ: 75390841 | DIČ: CZ9007045509
ČESKÁ REPUBLIKA

Kontaktujte nás
9:00 - 18:00
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk