Logo
9:00 - 18:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 120,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
Novinky
04.01.2022
ZÁSIELKOVŇA ZA 3,5 €
DORUČENIE DO VÝDAJNÉHO MIESTA Zaviedli sme pre Vás bezkonkurenčnú cenu prepravného pre zásielky v rámci siete Zásielkovňa - 3,5 EUR za balík bez dobi... čítať celé
01.01.2022
RENOVÁCIA DETSKEJ IZBY
TAPETY DO DETSKEJ IZBY ESPRIT KIDS Pre inšpiráciu sme pre vás pripravili popis renovácie detskej izby s tapetami Esprit Kids. Vyskúšali sme pre Vás p... čítať celé
28.12.2021
KOĽKO ROLÍ KÚPIŤ?
Poslednou dobou sa nám stáva čím ďalej častejšie, že zákazníci volajú a potrebujú dokúpiť ešte jednu alebo dve role tapiet. Radi Vášmu požiadavke vyjd... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

TAPETY DIMEX 2021 - SKLADOM

Vedieme skladom niekoľko stoviek motívov tapiet na stenu, ktoré odosielame čo najskôr od objednania tapiet skrz e-shop. Ku všetkým skladovým tapetám si môžete objednať aj vzorček za 2 €.

Tapety Dimex 2021

TAPETY NA STENU ATTRACTIVE

Vliesové tapety Attractive

EXTRAVAGANTNÉ TAPETY S KARLEM

Ponúkame prestížne tapety s motívmi, ktoré navrhoval sám Karl Lagerfeld.

Vliesové tapety Karl Lagerfeld

TAPETY FOUR SEASONS

Prírodné tapety na stenu v sebe zachytávajú štyri ročné obdobia. Vzácené tapety s plameniakmi sú unikátnym dizajnom, ktorý sa málo kedy vidí.

Tapety na stenu Four Seasons

  1. Úvod
  2. OBCHODNÉ PODMIENKY
  3. ODSTÚPENIE OD ZMLUVY
Vrátenie tovaru - poučenie

Spotrebiteľ má právo odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu v lehote 14 dní odo dňa, ktorý následuje podni, keď Vy alebo Vami určená tretia osoba (iná ako prepravca) prevezme tovar. Na účely uplatnenia práva na odstúpenie od zmluvy musí spotrebiteľ o svojom odstúpení od tejto zmluvy informovať predajcu formou jednostranného právneho rokovaní (napríklad listom zaslaným prostredníctvom prevádzkovateľa poštových služieb, faxom alebo e-mailom). Spotrebiteľ môže využiť formulár na odstúpenie od zmluvy (pozri nižšie), nie je to však povinnosťou. Aby bola dodržaná lehota na odstúpenie od tejto zmluvy, postačuje odoslať odstúpenia od zmluvy pred uplynutím príslušnej lehoty.

Tovar vrátený späť odosielajte na adresu: Martin Prokůpek, Lutyňská 1523, 735 14 Orlová, CZ.

Formulár pre odstúpenie od kupnej zmluvy

Meno a priezvisko *
Vaša adresa *
Číslo objednávky *
Dátum prevzatia zásielky *
Vraciam tento tovar (čísla a počet) *
Váš e-mail *
Vaše tel. číslo *
Číslo bankového účtu pre vrátenie tovaru *
Opíšte text obrázku*
Dôsledky odstúpenia od zmluvy

Ak spotrebiteľ odstúpi v zákonnej lehote od kupnej zmluvy, vráti predajcu bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, keď predajcovia došlo od spotrebiteľa oznámenia o odstúpení od zmluvy, všetky platby, ktoré predajca od spotrebiteľa obdržal, vrátane nákladov na dodanie (okrem dodatočných nákladov vzniknutých v dôsledku spotrebiteľovi zvoleného spôsobu dodania, ktorý je iný ako najlacnejší spôsob štandardného dodania nami ponúkaný). Pre vrátenie platieb použije predajcu rovnaký platobný prostriedok, ktorý použil spotrebiteľ na pôvodnú transakciu, pokiaľ spotrebiteľ výslovne neurčil inak. V žiadnom prípade tým spotrebiteľ neznáša ďalšie náklady. Tovaru bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, kedy došlo k odstúpeniu od tejto zmluvy, zašle spotrebiteľ späť alebo ho odovzdá na adrese (Martin Prokůpek, Lutyňská 1523, 735 14 Orlová, 775 712 342). Lehota sa považuje za zachovanú, ak nám spotrebiteľ odošle tovar späť pred uplynutím 14 dní.

Fototapety, tapety na zeď, obklady na stenu. | Tapety na zeď jsou moderním doplňkem na stěnu. | Moderné tapety v niekoľkých štýloch a farbách. | Kvalitné tapety na stenu | Tapety na zeď, fototapety, samolepicí dekorace na stenu.
Prevádzkovateľ

Martin Prokůpek, tapety-fototapety.sk
Lutyňská 1523, PSČ: 735 14 Orlová,
IČ: 75390841 | DIČ: CZ9007045509
ČESKÁ REPUBLIKA

Kontaktujte nás
9:00 - 18:00
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk